Кошик
48 відгуків
+380633586767
+380677422904
next previous

Гідродинамічна прочистка каналізації

Послуга

від 80 грн./пог.м

Написати
Гідродинамічна прочистка каналізації
Гідродинамічна прочистка каналізації
від 80 грн./пог.м
Послуга
Написати
 • +380 показати номер +380633586767
 • +380677422904 Viber
Дізнатися партнерські ціни
 • +380 показати номер +380633586767
 • +380677422904 Viber
 • Безкоштовна
  доставка
Дізнатися партнерські ціни
 • Контакти
  • Телефон:
   +380633586767
   +380677422904, Viber
  • Контактна особа:
   Віталій
  • Адреса:
   вул.Дорошенка,3, Львів, Львівська область, Україна
 • Умови повернення та обміну

Гідродинамічна прочистка каналізації 100- 800мм до100м.п./

Як можна швидко і ефективно очистити каналізаційні труби від нальоту чи засмічень?

Існує кілька відомих і популярних способів. Починаючи від банального вантуза і закінчуючи застосовуємо каналізаційного троса.Їх суттєвий недолік це якість обробки внутрішньої поверхні трубопроводів. Навіть при комплексному застосуванні більша частина нальоту залишається на трубах. Виправити становище може гідродинамічна прочистка. 

Суть роботи даного методу полягає у впливі на внутрішню поверхню трубопроводу потоком води під сильним тиском. При цьому всі сторонні елементи, які в якості відкладень скупчилися на трубах, втрачають свою однорідну структуру і розпадаються на окремі фракції. Ці частинки легко транспортуються далі по магістралі в загальну систему каналізації. 
Переваги методу: проведення всіх очисних заходів займає небагато часу. Швидкість залежить від протяжності трубопроводу та ступеня його забруднення; якість.                                              

Це найефективніший метод очистки труб не тільки від побутових засмічень, а й від багаторічних відкладень на їх внутрішніх поверхнях; планова очистка в кілька разів збільшує термін експлуатації каналізаційної системи; очистка ефективна незалежно від конфігурації трубопроводу - численні стики і розгалуження не стануть перешкодою для роботи; крім видалення засмічення, гідродинамічна очистка може впоратися з ліквідацією крижаних пробок в зимовий період. 
Недоліки: порівняно з іншими методами видалення засмічень - гідродинамічний найдорожчий.

Це стосується вартості спеціального обладнання і розцінок на послуги профільних компаній; ефективність застосування даного методу безперечна. Але до яких засмітчень або обставинах  його необхідно застосовувати? 
У якому випадку використовується?

 Незважаючи на всі позитивні сторони застосування гідродинамічної очистки не у всіх випадках вона може бути актуальна. 
Гідродинамічна очистка може застосовуватися для проведення планових заходів щодо збереження поточного діаметра труб, або при виникненні складного засмічення (сміттєвого корка). Видалення забруднюючих елементів напором води актуально як для внутрішньої, так і для зовнішньої каналізації. Однак існують деякі відмінності і обмеження щодо застосування. 
Внутрішня система труб. 

Перед викликом фахівців з прочищення або самостійного виконання процедур слід упевнитися в їх актуальної потребі. Кращим способом є професійний аналіз стані труб, який проводиться за допомогою спеціального обладнання. Але є ряд непрямих ознак, які вказують на своєчасність її проведення в системах внутрішньої каналізації: постійне виникнення засмічень у системі водовідведення. Застосування стандартних засобів очистки не ефективно; збільшення часу зливу води з сифонів каналізаційних приладів. Це говорить про штучне зменшенні діаметра труб, в результаті чого пропускна здатність їх значно знизилась. 
Зовнішня каналізація. 

Для систем зовнішнього трубопроводу характерні ознаки очистки практично повністю збігаються з вищеописаними за декількома винятками: при наявності зворотного клапана дуже складно відстежити наявність засмічення в системі. Рівень зливних вод буде постійно підніматися, поки тиск у зовнішній трубі не стане перешкоджати відкриттю зворотного клапана. Для запобігання даного факту необхідний періодичний огляд стану труб через оглядові люки; існує певний період проведення очисних робіт. Він безпосередньо залежить від матеріалу труб, їх діаметра, інтенсивності використання. Визначити цей часовий проміжок можуть тільки фахівці після аналізу поточного стану трубопроводу. Для виконання даних очисних заходів застосовують спеціальну техніку. 
Якість проведених робіт безпосередньо залежить від типу обраного наконечника - розпилювача(форсунки). 
Залежно від його форми і конструкції змінюється вплив на прошаок відкладень у трубах. Визначальним фактором є напрямок струменя води, її форма та інтенсивність. Основний натиск може бути випущений за напрямком руху шланга або у зворотний бік. За принципом дії насадки можуть бути: роторні, пробивні, напірні. 
Принцип дії

 Функціонування гідродинамічних очисних машин засноване на впливі водяного струменя високого тиску на забруднюючий прошарок або корок, що знаходяться в каналізаційній трубі. Основний принцип дії полягає у виконанні наступних кроків: після занурення шланга в каналізаційну систему відбувається подача води - з сопел насадки починають бити водяні струмені; поглиблюючи шланг в систему, під водяним натиском змивається брудний наліт з поверхні труб, або відбувається розбивка корку; по досягненні максимальної довжини шланг витягується і процедура повторюється . Нічого складного в даній технології немає. Важливим елементом є правильна настройка параметрів агрегату - показника тиску. 
Порядок роботи з прочищення  Відразу варто сказати, що гідродинамічне обладнання для прочищення каналізації - задоволення дороге. А з урахуванням періодичності приватного користування 1 раз в 8-10 років - ще й не вигідне. 
Кращим варіантом для гідродинамічної прочищення будуть послуги спеціалізованих компаній. Якщо ж є і бажання і кошти виконати дану процедуру самостійно, то важливо дотримуватися такого порядку робіт: оптимальний показник тиску для побутової очистки - 150 атмосфер. Його перевищення може призвести до пошкоджень стиків труб, а менше значення - до погіршення якості очистки; якщо проводиться планова процедура очищення - визначити ступінь забрудненості. Це можна зробити за допомогою ревізійних люків. При відкритті буде видна поверхня забрудненої труби; при видаленні корка необхідно знайти його місце розташування в трубі (хоча б орієнтовно), розрахувати максимальну відстань від місця занурення шланга до центрального стояка. Це необхідно для утилізації сміття в центральну систему; опустивши шланг в трубу на глибину 10-185 см активуємо обладнання з поступовим нарощування потужності; при досягненні максимального показника тиску повільно просуваємо шланг по трубі. Якщо не вдається - зворотно-поступальними рухами намагаємося проштовхнути шланг далі. Якщо ж це неможливо - встановлюємо ударну або роторну насадку. Після видалення пробки знову ставимо розпилювач; після максимального занурення шланга відключаємо подачу води і витягаємо його з труби; проводимо візуальний огляд. Якщо якість чистки незадовільна - повторюємо процедуру. Порядок проведення очисних робіт для зовнішньої каналізації повністю аналогічний. Тільки замість центрального стояка усі відкладення і сміття видаляються в центральну каналізацію, або в очисну споруду (автономна каналізація).

Прочищення зливової каналізації

 Крім стандартних видів каналізації, гідродинамічний метод очищення може бути застосований і для зливової системи відводу. Особливістю даної системи є відкриті ділянки, де трубопровід не герметичний. Через це зміниться склад сміття, який притаманний тільки зливовим системам - опале листя, обривки газет, шматочки пластика. 
На герметичних ділянках можна використовувати стандартні наконечники. На відкритих же ділянках рекомендовані розпилювачі з діаметром водяного парасольки, що перевищує розміри прочищати ділянки на 15-20 см.

Важливо! Не потрібно забувати і про ударну методу прочищення, так як часом корки в зливовій каналізації досить щільні і однорідні.

Ціни на прочищення каналізаційних труб. 

 Як вже говорилося раніше, купувати гидродинамічне обладнання для приватного будинку, а тим більше квартири не має сенсу. Вартість цієї послуги відносно невисока, а якість проведених робіт буде набагато вище, ніж у недосвідченої людини. 
Процес очистки гідродинамічним методом дозволить надовго зберегти чистоту каналізаційних труб. Ця процедура не складна, але вимагає деяких зусиль - фінансових і фізичних. Однак, в кінцевому підсумку можна буде довгий час не турбуватися з приводу можливості засмічення або виходу з ладу всієї системи каналізації. 

Прочистка трубопроводів та сантехнічні послуги.

Сантехнік; сантехніка; аварійний сантехнік; виклик сантехніка; виклик сантехніка у Львові;

 терміновий виклик сантехніка у Львові; терміновий виклик аварійного сантехніка у Львові;

аварійний виклик сантехніка у Львові; каналізація; забита каналізація; заблокована каналізація;

не сходить вода у каналізації; промивка каналізації; прочистки каналізації; аварійна прочистка

 каналізації; ремонт каналізації; прорив каналізації; усунення засмічень каналізації; прочистка;

прочистка труб; обладнання для прочистки каналізації; обладнання для прочистки каналізаційних

 систем; техніка для прочистки каналізації; продаж обладнання для прочистки каналізаційних систем;

 трос для прочистки каналізації; прочищення труб; прочищення каналізації; очистка труб; очистка

каналізації; прочищення труб; чистка труб; чистка каналізації;  усунення засмічень; засмічення труб;

 обслуговування інженерних систем; промивання каналізації; установка високого тиску; діагностика

 трубопроводів; відео інспекція; очистка труб обладнання; засмічення каналізації; діагностика

 труб; обслуговування інженерних мереж; машини високого тиску; прочищення каналізаційних

 труб; прочищення каналізації обладнання;  промивка труб; прочищення засмічень;  гідродинамічна

 очистка; очистка каналізаційних труб; гідродинамічна установка; відео діагностика трубопроводів;

  очистка водопровідних труб; машини для промивки; прочищення водопровідних труб; спіральні

машини; прочищення зливових, зовнішніх та внутрішніх каналізаційних систем пневмо-резонансним,

 механічним та гідромеханічним способами; усунення засмічень каналізаційних труб; Обслуговування

 каналізаційної системи;Профілактичне прочищення внутрішніх та зовнішніх мереж каналізації;


Антибактеріальна профілактика септиків, біотуалетів;Перекачування забруднених стоків; Очистка

 вигребних ям, туалетів;Прочищення каналізації:


- У торговельно-розважальних комплексах;


- В підприємствах громадського харчування;


- В супермаркетах;


- В ресторанах і барах;


- В котеджах;

Характеристики
Основні
Вибір надаваних послуг Чистка
За типом розміщення Наружный водопровод
Обладнання для водопостачання Насосное оборудование
Дополнительные характеристики
прочистка труб Очистка внутренней поверхности труб
пробивка труб восстановление проходного диаметра
 • Ціна: від 80 грн./пог.м