Кошик
47 відгуків
+380633586767
+380677422904
+380501567783

Чистота-запорука здорв`я!

Чистота-запорука здорв`я!
В статті розповідається про ставлення до каналізаційних мереж у Германії.(з власного досвіду)

27.08.14

Чисто-запорука здоров`я У Германії чистоті надають велике значення, зокрема у сфері прочистки інжинерних комунікацій. Провідні європейськи фірми на протязі декілька десятилітть створювали і продовжують вдосконалювати багато приладів які значно полегшують не легку працю сантехніка. З радісттю поділюсь з Вами накопиченим досвідом, отриманим за три роки роботи у Германії.

 

Мій рідний брат вже 23 роки проживає у Германії, у невеличкому містечку Лімбург, що поблизу Франкфурта на Майні. Він працює у приватній фірмі WILHELM REUSCH GMBH, яка надає послуги з санітарної очистки інженерних мереж (вентиляційних каналізаційних труб і колодязів.) Кожний раз, як я приїздив у гості, допомагаючи брату, приймав участь у проведенні прочистних робіт. Господар фірми лояльно ставився до мого прагнення навчитись ну і трохи підзаробити...

 

Маю велике бажання: запровадити європейський досвід в Україні.

 

Усім відома любов німців до чистоти, а де-коли аж до педантичності.

У Германії заведено з опреділеною переодичністтю проводити профілактичні роботи з метою утримання в чистоті інжинерні мережі (трубопроводи, вентиляційні шахти, витяжні комени, магістальні колодязі.) Ці заходи у значній мірі забезпечують зняття аварійних ситуацій.

Наприклад мешканці приватних будинків та квартир замовляють профілактичні роботи раз у рік.

Власники готелів - раз у квартал.
Власники барів-ресторанів раз на місяць.

Зрозуміло по степені інтенсивності використання мереж.  Хочу зауважити, що магистралі і без проведення цих заходів працюють в нормальному режимі.

Ви напевно запитаєте:"А навіщо витрачати гроші, коли і так усе працює?"

...Справа у тому, що навіть сучасні каналізаційні трубопроводи мають здатність заростати (на стінках утворюється мило-жировий шар і прохідний діаметр труб постійно зменшується.

Хімічні методи прочистки каналізації застосовують досить давно. Але не варто слідувати «народним» порадам і намагатися залити в каналізацію сірчану кислоту або розчин лугу. Ці засоби засмітчення можливо і розчинять, але разом і з ним розчинитися можуть і труби. Якщо буде зроблена таке прочищення каналізації в квартирі, то цілком можливо буде потрібна повна заміна труб каналізації, а це вже досить серйозний ремонт і відповідно чималі затрати коштів. 

Шанувальники «народних» методів можуть скористатися для проведення очистки труб содою і оцтом. В цьому випадку, прочищення труб каналізації проводиться таким чином: 

В зливний отвір раковини або ванни насипається стакан харчової соди. 
Потім туди ж заливається стакан оцту. 
В результаті бурхливої ​​хімічної реакції (будьте готові до того, що з зливного отвору може почати виливатися брудна піна), жирові відкладення почнуть розчиняються, і прохід труби збільшується. 

«Хімія» для прочищення каналізаційних труб промислового виробництва. 


Якщо заплановано  прочищення каналізаційних труб своїми руками, то набагато зручніше скористатися готовими хімічними засобами для прочищення труб. У кожному господарському магазині можна знайти десятки найменувань цих засобів. Перед покупкою слід уважно прочитати інструкцію, яку дає виробник і, якщо залишилися питання, то розпитати продавця-консультанта. 

Порада!

Слід звернути увагу, що у продажу є засоби, як універсального призначення, так і «вузьконаправлені».

Приміром, вирішуючи питання, як прочистити каналізацію на кухні, слід підібрати засіб, який добре розчиняє жир, а для очистки зливу у ванній варто віддати перевагу речовині до складу якої входять компоненти що добре розчиняють волосся. 
Перш ніж вирішили прочистити каналізацію в квартирі, не завадить взяти до уваги наступні рекомендації: 

Дуже добре зарекомендували себе гелевидні засоби. Густий гель добре розтікається і очищає всі зайві утворення, що налипли на поверхні труб. 
Якщо потрібно прочистити жирові засмічення, то варто вибрати рідкий засіб, який рекомендується залити та залишити на ніч. 
При виборі того чи іншого засобу, обов'язково потрібно упевнитись, що засіб підходить для того виду труб, який встановлений у будинку або квартирі. 
Працювати з хімічними речовинами потрібно акуратно, захистивши руки гумовими рукавичками. Ні в якому разі не можна відступати від інструкції і збільшувати час витримки до змивання, так як залишений на довго засіб може пошкодити труби. 
Змивати речовини слід великою кількістю води. 
Порада!

Щоб засмітчення у  трубах утворювалися якомога рідше, і не було потрібне аварійне прочищення каналізації, рекомендується використовувати хімічні засоби профілактики. У продажу є такі засоби, які слід застосовувати раз на 1-3 місяці.

Але практикичний досвід показує, що широко прорекламовані хімічні засоби, а ля "Крот", "Tiret" та інші  нажаль малоефективні у порівнінні з наприклад електомеханічною або гідродинамічною промивкою труб, а в деяких випадках приводять навіть до руйнації окремих фрагментів труб та можливим підтопленням сусідів. Ще одна перевага профілактики - значне зменшення аварійних сітуацій, коли людина опиняється у стресовій ситуації і крім того, що до часу усунення засмічення позбавлена життєвого комфорту, на додаток вимушена витратити кругленьку суму на оплату аварійної бригади, або декілька годин провести у виснажливих спробах вирішити проблему самотужки.

Пам`ятайте профілактика це ваш спокій і безпека!

Першим 100 клієнтам суттєві знижки та важливі у побуті поради та подарунки.

Завжди готові прийти Вам на допомогу, команда "Home Servise 24"

 

Джерело: "Home Servise 24"